реабілітаційний центр в Запоріжжі Борисфен, Реабілітаційний центр в Запоріжжі Борисфен, Реабілітація в Запоріжжі, Реабілітація після травм в Запоріжжі, Оздоровчий центр в Запоріжжі, Лікування хребта в Запоріжжі, Лікування без болю в Запоріжжі, Лікування рухами в Запоріжжі, Масаж в Запоріжжі, Кінезіотерапія в Запоріжжі, Лікування суглобів в Запоріжжі, Лікування без ліків в Запоріжжі, Лікування після травм в Запоріжжі

Правильна постава - запорука здорового розвитку будь-якої дитини.  Її головна складова – здоровий хребет
У сучасній реальності дитина змушена більшу частину свого часу сидіти на одному місці в одній і тій самій позі. Активність при цьому падає майже п'ятдесят відсотків. Сьогодні діти стали менше рухатися, частіше віддаючи перевагу іграм на свіжому повітрі перегляд телевізора та електронні гаджети. 

Групові заняття для дітей у Центрі реабілітації хребта та суглобів "Борисфен" в Запоріжжі, з цілеспрямованим впливом на м'язові групи, що потребують навантаження, сприятимуть корекції та профілактиці порушень опорно-рухового апарату, формуванню навички правильної постави.  Вплив надається комплексно на всі відділи хребта, на м'язи ніг, рук і стопи. 

Порушення постави самі собою не є хворобою, але вони створюють умови для захворювань не тільки хребта, а й внутрішніх органів, і можуть призвести до серйозних ускладнень і хвороб.
Погана постава може призвести до таких наслідків, як серцева та легенева недостатність, остеохондроз, сколіоз, міжхребцева грижа. 

Групові заняття Ваших дітей у Центрі "Борисфен" - запорука їхнього здоров'я на все життя!

Записатися на заняття у Центр «Борисфен» можна за телефонами:

+38(068) 044-80-53

+38 (095) 859-19-47

або чекаємо на Вас за адресою:

м. Запоріжжя, пр-т Соборний, 158Б