Кінезіотерапія - це ефективний метод реабілітації в Запоріжжі, заснований на рухах м'язів і суглобів. Поняття «кінезіотерапія» походить від слів «кінезіс», що означає рух, і «терапія» - лікування, тобто, «лікування рухом».

Кінезіотерапія використовується при більшості захворюваннях і починається відразу ж після стабілізації стану пацієнта. Її приписують для відновлення або рекуперації рухової функції, зменшення ризику виникнення ускладнень та збереження загальної фізичної здатності пацієнта.

Суть кінезіотерапії в Запоріжжі

Переважно, після хвороби, операції або травми, м'язи людини слабшають, зменшується рухливість суглобів, порушуються природні рухи, що призводить до погіршення загального стану. А будь-яка фізична вправа змушує реагувати не тільки опорно-руховий апарат, а всі системи організму: нервову, гормональну, імунну, що значно прискорює процес одужання.

Лікування рухами передбачає адаптовані і наростаючі силові дії, що поступово ускладнюються і індивідуально підібрані для пацієнта. 
Лікування здійснюється за допомогою спеціального обладнання: м'ячів, еспандерів, лікувально-реабілітаційних тренажерів, гантель і т.п.

Важливою умовою проходження кінезіотерапевтичного курсу є правильне дихання, в іншому випадку виконувані рухи не дадуть бажаного ефекту.

 https://www.facebook.com/zp.borisfen

 https://www.instagram.com/borisfen_centre